1978 yılında Denizli’de doğdum. Bateriyle ilk tanışmam, lise yıllarında Prometian adlı trash müzik grubu ile oldu. Kendi bestelerimiz ve cover parçalarla birçok platformda konserler vermeye başladık. 1998 yılında Kum Saati adlı rock grubuyla kendi bestelerimizi yapmaya ve demo kayıtları oluşturmaya başladık. Bar programları, konserler ve bahar şenliklerinde aktif yer aldık. Aynı yıllarda Muğla Üniversitesini kazanmamla müzik hayatıma yeni sayfa eklendi. Rock müzik dışında pop, blues, jazz ve reggae gibi farklı tarz müzikleri çalma imkanı buldum. Birçok farklı grupla bar programları, konserler ve bahar şenliklerinde yer aldım. ( Grup Soda, Sinan San, Yılmaz Taner, Began Çağlav, Murat Dalkılıç, Derya Uluğ, Ahu Kavak, Yılmaz Kömürcü, Karaca)

2006 yılında askerliğimi yaptıktan sonra müzik hayatıma devam etmek için İstanbul’a yerleştim. Grup Düzansız ile albüm kayıtlarına başladım. 2008 yılında aynı grupla Babylon’ da düzenlenen Jack Danniel’s rock müzik yarışmasında “Vazgeç” adlı bestemizle 4. olduk. Daha sonra aynı grupla “Hayat” ve “Negatif olma pozitif ol” adlı parçalarımıza klip çekimlerimiz oldu. Kral tv , Dream tv ve çeşitli internet platformlarında kliplerimiz yayınlanmaya başladı. Aynı zaman içerisinde, Sinan Özen orkestrasında çalışmaya başladım. Sinan Özenin Türkiye ve yurt dışında birçok konserlerinde yer aldım. 2010 yılında “1dir1” adlı alternatif rock grubunu kurduk. Bu grupla da çeşitli bar programları, konserler ve eventlerde yer aldık. Aynı grupla internet platformlarında yayınlanan albüm kayıtlarımız ve kliplerimiz yayınlandı. 2011 yılında Dave Weckl ve Volkan Öktem workshoplarına katıldım. 2012 yılında Taylan Erler jazz orkestrasında bateri çalmaya başladım. Çeşitli bar programları ve konserlerde birlikte çaldık. 2013 yılında İstanbul Beyoğlu’nda “coffee and jazz house” isimli butik cafe açtım. Hem onu işletip hem de çeşitli gruplarla bar programları yapmaya devam ettim.

2016 Mayıs ayında ailemle birlikte Marmaris’e yerleştim. Ve müzik hayatıma burada devam ediyorum. Tanla Söylemez, Yılmaz Taner, Bright Side Band ve Bora Gencer ile çalışmalarım devam emekte.

ÇALIŞTIĞIM MÜZİSYENLER

* 1996-1998 Promethian

* 1998-2001 Kum Saati

* 2002-2006 Grup Soda, Sinan San, Yılmaz Taner, Began Çağlav, Murat Dalkılıç, Derya Uluğ, Ahu Kavak, Yılmaz Kömürcü, Karaca

* 2006-2010 Düzansız, Sinan Özen

* 2010-2014 Grup 1dir1, Taylan Erler

* 2014-2016 Tanla Söylemez, Yılmaz Taner, Bright Side Band, Bora Gencer, Yılmaz Kömürcü